templom

Jézus Szíve Plébánia

Hirdetések – Nagybajom

2020. március 08. nagyböjt 2. vasárnap

Uram, jó nekünk itt lennünk! Ha akarod, felállítok itt három sátrat, neked egyet, Mózesnek egyet és Illésnek egyet!'' (Mt 17,4)

1. Mai persely adományt templomunk villamos hálózatának korszerűsítésére gyűjtöttük. Hálásan köszönjük az adományaikat.
2. A héten szentmisék lesznek kedden 18 órakor, szerdán reggel 9-kor, csütörtökön 18 órakor, pénteken a délután 3 órai keresztutat követően és szombaton reggel 8-kor. A zsolozsmát a keddi szentmise előtt 17.45-kor imádkozzuk.
3. Pénteken 15 órától tartjuk a keresztutat. Szeretettel hívjuk és várjuk a plébánia híveit a közös imádságra!
4. Kedd este 18.45-től kórus-próbát tartunk a plébánián. Szeretettel várjuk a régi és az esetleges új tagokat, hogy a passió és a nagyheti énekek méltó éneklésére fel tudjunk készülni!
5. A körlevélben felolvasottak szerint kérjük, hogy jövő vasárnaptól, március 15-től 22-ig tartós élelmiszerekkel támogassák a rászorulókat! Az adományokat a szokott módon, a templomban vagy a plébánián lehet leadni.

Nagybajomi Jézus Szíve Plébánia weblapja